TradeValley Logo

@2020 Tradevalley.com. All rights reserved

Brango Bina Giriş Sistemleri

Org.San.Böl. Kayseri, TR

2nd year with TradeValley Verified Supplier Rating Not enough ratings

Transactions : Not enough information Response Time : Not enough information Year Established : Not enough information

Hakkimizda

2011 yılında üretime başlayan BRANGO ÇELİK KAPI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden ödün vermeden sürekli kendini yenileyen ve geliştiren BRANGO ÇELİK KAPI, uluslararası kalite standartlarında deneyimli uzman personeli ile en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir. Bugün 3500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 5000 m2 alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir.

BRANGO ÇELİK KAPI,üretmiş olduğu çelik kapı Avrupa ve Ortadoğu’ya uzanan ihracat ve bayilik ağı ile sektöründe çok önemli bir rol edinmiştir. Tüm projelerinde müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak gören BRANGO ÇELİK KAPI, müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmayı ilke edinmiş, geçmişten günümüze kalitenin, güvenin ve ihtişamın sembolü olmuştur.

BRANGO ÇELİK KAPI, ürettiği her kapıda güvenliğe önem vererek gelecek tehlikelere karşı geliştirdiği teknolojik donanımlarla caydırıcı özelliği yüksek kapılar üretmektedir. Her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam eden BRANGO ÇELİK KAPI, üretmiş olduğu kapılarda Merkezi Kilit Sistemi, kameralı ve parmak izli sistem ile açılabilen kapılarda Türkiye’ de ilklere imza atmıştır.

BRANGO ÇELİK KAPI, zengin renk ve model çeşitleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini ileri taşımaktadır. Aylık 10.000 adet çelik kapı üretim kapasitesi olan BRANGO ÇELİK KAPI, yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

İlkelerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışılması gerektiği bilinciyle hareket eden BRANGO ÇELİK KAPI, zerafetin ve güvenliğin adresi olmaya devam etmektedir.

‘’KALİTENİN FARKINA VARIN’’

‘’BRANGO ÇELİK KAPI’’

    

Live Leads
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities